Bodrum Su Kaçağı Tespiti :

Bodrum İlçesinde Kırmadan, Kameralı, Noktasal Su Kaçağı Tespiti Hizmet Vermekteyiz!

Bodrum Su Kaçağı Tespiti!! Bodrum Su Kaçağı Bulma..

Noktasal Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazlarımız ile Bodrum’da Hizmet Veriyoruz.

Tesisatınızda oluşan su tesisatı, temiz su, pis su kaçakları, sızıntıları artık çok büyük sorun haline dönüşemiyor. Firmamız su kaçağı konusunda uzman personel ve en son teknoloji termal kameralar ve su kaçağı tespiti cihazlarımız ile Bodrum’da kesintisiz hizmet vermek vermekteyiz.

KIRMAYA SON!!! NOKTASAL SU KAÇAĞI TESPİTİ TAMİR!!

Kaçak su tespiti hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak tespit etmekteyiz.

Bodrum’un Bütün Mahallelerinde Kırmadan kameralı cihazlar ile noktasal su kaçağı tespiti.. Su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz!

Termal Kamera ile Kırmadan Profesyonel Su Kaçağı Tespiti

HİZMETLERİMİZ

Su Kaçağı Tespiti: Su kaçağı tespiti günümüz teknolojisinde artık çok kolay, en kolay, en basit en pratik yöntemlerden biri ısı ya duyarlı hassas termal kameralar ve hassas dinleme cihazlarıdır. Bu cihazlar su kaçağı bulmada yanılma hata verme payı verme olasılığı %5 ile %10 arasındadır yani çok düşük oranlardadır. Bodrum noktasal su kaçağı tespit cihazlarımız ile kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz…

Bodrum İlçesinde SuKaçağı Tespiti, Su Kaçağı Bulma Hizmeti Vermekteyiz.

Su Kaçağı Nedir?

Su kaçağının en büyük belirtisi sızıntı ve nem’dir!!

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? Su kaçağı tespiti’nde en net çözüm ise termal kameralar ve akustik dinleme cihazlarıdır, Bu cihazlar sayesinde su kaçağı tespiti kolay bir yöntem ile yapılmaktadır!!

Su kaçağında ki en önemli problem su faturadaki inanılmaz artış ve kaçaklardan meydana gelen kabarma, çatlakla ve en önemlisi alt komşunuzun tavan ve duvarlarından akan su sızıntısıdır.

Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri:

Bilinmeyen su sızıntılarını, su kaçağı tespit makinesi ve su kaçağı bulma ustaların tecrübesi ile birlikte tadilatı minimum seviyede tutarak çalışıyoruz. su tesisat kaçak bulma hizmetini profesyonel anlamda dürüst çalışma prensibiyle veren su tesisatı kaçak tespiti firmasıyız.

Su kaçağı için son teknolojide bir alt yapıya sahip firmayız. Gerekli su kaçağı testlerini anında yapar su kaçağının yerini noktasal olarak tespit edip garantili olarak tamiratını yapmaktayız. Bu sorun özellikle de tuvalet, banyo, mutfak gibi yoğun su kullanılan yerlerden olabileceği gibi duvar ve fayans arkalarındaki boru patlamalarından da oluşabilir. Sizlere su borusu kaçağı burada demek hakikaten çok zor bir iştir. Aslında iki dudağımızın arasından çıkacak bir kelimedir fakat atık su gider boruları çok oyalayan ve ekiplerimizi yanıltmaya yönelik birçok etkeni içinde bulunduran bir borudur.


Su, önüne çıkan her ufak boşluktan geçebilir. Bu nedenle bazen farklı bir daireden sızan su üst komşunuzdan geliyormuş gibi görünebilir.
Bu durumda su kaçak kaynağı siz olmayabilirsiniz ve bu nedenle kırdırmadan önce tespit yaptırmak en doğru karardır. Su kaçakları yapınızın duvar ve fayans aralarında kendini belli eden bir tesisat sorunudur. Su kaçakları yapıların sıcak, soğuk ve atık su giderlerinden kaynaklanabilmektedir. Su kaçağı surunu kendi dairenizden ve yahut üst ve ya yan komşunuzun tesisatından bile kaynaklanabilir. Suyun yolunu yaparak ilerlemesinden dolayı su kaçakları sizin ve ya komşunuzun dairesinde kendini belli edebilir.
Servisimiz adrese gittikten sonra ilk olarak temiz su tesisatı yani şebeke suyunda herhangi bir kaçak var mı yok mu kontrol eder. Yapılan şebeke suyundaki kaçak su bulma kontrolleri su kaçak bulma cihazı sayesinde daha hızlı ve noktasal olarak ortaya çıkar.

Şebeke suyundaki kontrol tesisata uygulanan basınç testi ile kendini belli eder. Temiz su tesisatında sıcak su ve soğuk su ayrımı yapılmaksızın tüm su borusu tesisatı kontrol edilir.
Daha sonra su kaçağının yeri bulunduktan sonra o noktayı müşterimizin talebine bağlı olarak kırıp gösteririz.
Çıkan arızaya göre fiyat verilerek tamiratı ve onarımı gelen ekibimiz aynı gün içerisinde gerçekleştirir. Su tesisat borularında çürüme meydana gelmiş ise onarımı bir sonraki güne sarkabilir..

Su sızdıran bölgeyi tespit ettikten sonra boruda meydana gelen hasarı onarmak için en uygun çözüm borunun yenisi ile değiştirilmesidir. Borunun su kaçıran yeri tespit edildikten sonra bir veya iki seramik kırılarak su kaçağı tamiri yapılır!

Kimyasal veya ilaç uygulamalarına en son çare olarak başvurmanızı öneririz. Plastik boruda kimyasal uygulama bulunamayan kaçaklar için uygulanır. Kimyasal uygulamanın ömrü az olduğu için bu çözüm şeklini firmamız tarafından önermiyoruz.

Ekiplerimiz temiz su tesisatında herhangi bir su kaçağına rastlamaz ise bir sonraki aşama atık su gider borularını kontrol etmek olur. Atık su gider boruları işin en zor kısmıdır. Boru görüntüleme kameraları ile contası sıyrılmış veya borularda kırık çatlak aramaya başlanır.
Evinizdeki nem, rutubet, duvarda su sızıntısı, seramiklerin üzerinde sararma, tavanda siyahlanma veya küflenme gibi problemin neden kaynaklandığını araştırmak ve su kaçağı tespiti için bize bir telefon açmanız yeterlidir.

Su Kaçak Tespiti : Termal kamerayla sistemi zeminlerde gözle görünmeyen ısı farklarını ekran üzerinde kullanıcıya renklendirip ortaya çıkarır. Sıva altına döşenen su borularında sıcak su kaçıran yerde ısı farkı oluşur. Su biriken bölgelerin ekran görüntüsü yukarıdaki resimlerde gösterilmiştir. Termal kameraların kullanıldığı alanlar sıcak su tesisatları, kalorifer tesisatlarında ve izolasyon sorunu yaşanan yerlerdir. Yaşadığınız sorunun termal kamera ile bulunmasını istiyorsanız telefonda bilgi alan arkadaşlara mutlaka belirtmeniz gerekir. Nereden geldiği belli olmayan su sızıntılarıyla uğraşmak, yerini bulup tamir etmek çok zor bir iştir. Bazen bu durum öyle karmaşık olur ki her tarafı kazıp, kırmanıza rağmen sonuç elde edilemez. Sızan suları bulmak için geliştirilen cihazlar birkaç yıldır kullanılmaktadır. Son 2 yıldır gündemde olan termal kamera ile su kaçağı tespit hizmeti, elle tutulan gözle görülen bir iş olduğu için insanların daha çok hoşuna gidiyor. Zaten termal kamerayla su kaçağı bulma genellikle merkezi sistem ısıtmalarda ve kalorifer tesisatlarında daha etkilidir.Yeni nesil Termal kamera sadece ısıya duyarlı değildir oluşmuş olana Nem’e duyarlıdır. Bunun için zemini soğutmak ve hangi hatta kaçak varsa onu tespit edip, sadece o hattı çalıştırmak gerekebilir. Bu sebeplerden ötürü termal kamera ile yapılan işlem uzun sürer ve çok zahmetlidir. Termal kameradan bakınca zemindeki sıcak alan aşağıda ki gibi görünür.Evinizde veya iş yerinizde kullanılan su tesisatının kaliteli olması gerekir. Bu sayede uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Çünkü tesisatlar da oluşan hatalar arızalarda neden olabilmekte ve buda ilgili su kaçaklarının meydana gelmesini sağlayabilmektedir. Evinizde su kaçağı oluşuyor ise buna hızlı bir şekilde müdahale edilmesi gerekir. Bunun için bizleri aramanız yeterli olacaktır… 0535 763 67 36

#su kaçağı tespiti,

su kaçağı tespiti fiyatları

su sızıntısı tamiri,

su kaçağı nasıl bulunur,

kalorifer tesisatı kaçağı bulma,

su sızıntısı nasıl anlaşılır,

duvardaki su kaçağı nasıl bulunur,

Su kaçağı tespiti etmek,

su kaçağı bulmak.

su kaçağı tamiri nasıl yapılır,

evde su kaçağı nasıl anlaşılır,

kombi su kaçağı kimyasalı,

kombi su kaçağı bulma,

kalorifer tesisatı kaçağı bulma

doğalgaz kalorifer tesisatı kaçağı bulma

kalorifer tesisatı kaçağı tespiti,

kombi su kaçağı tamiri,

kırmadan su kaçağı bulma,

su kaçağı bulma termal kamera,

noktasal su kaçağı bulma,

kameralı su kaçağı tespiti,

robotla su kaçağı tespiti,

kırmadan su kaçağı tespiti,

kameralı robotlu su kaçağı bulma,

tesisat kaçağı bulma,

pimaş kaçağı tespiti,

pimaş  kaçağı bulma,

sıcak su tesisatı kaçak bulmak,

pis su tesisatı kaçağı tespiti,

su kaçağı tespiti,

su kaçağı tespiti fiyatları,

su sızıntısı tamiri,

su kaçağı nasıl bulunur,

kalorifer tesisatı kaçağı bulma,

su sızıntısı nasıl anlaşılır,

duvardaki su kaçağı nasıl bulunur,

su kaçağı tamiri nasıl yapılır,

evde su kaçağı nasıl anlaşılır,

kombi su kaçağı kimyasalı,

kombi su kaçağı bulma,

kalorifer tesisatı kaçağı bulmak

doğalgaz kalorifer tesisatı kaçağı bulmak

kalorifer tesisatı kaçağı tespiti,

kombi su kaçağı tamiri,

kırmadan su kaçağı bulma,

su kaçağı bulma termal kamera,

noktasal su kaçağı bulma,

kameralı su kaçağı tespiti,

robotla su kaçağı tespiti,

kırmadan su kaçağı tespiti,

kameralı robotlu su kaçağı bulma,

tesisat kaçağı bulma,

pimaş kaçağı tespiti,

pimaş kaçağı bulmask,

Sıcak su tesisatı kaçak bulma,

pis su tesisatı kaçağı tespiti.