su_kacagi-tespit-cihaziSU KAÇAĞI TESPİTİ!

En Son Teknoloji Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan, Noktasal Su Kaçağı Bulma Hizmeti Sunmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti… Su Kaçağı Bulma!

Uzman Servis Ağımızla 7/24 Su Kaçağı Tespiti Hizmeti Vermekteyiz.

Günün Her Saati Bizi Arayıp Su Kaçağı Sorunlarınız İçin Servis İsteyebilirsiniz.

Robot Cihazlarla Kırmadan Profesyonel Su Kaçağı Tespiti

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN BİZİ ARAYIN !

Hizmet hattı : 0 535 763 67 36

Su Kaçağı Tespiti!: Su kaçağı tespiti günümüz teknolojisinde artık çok kolay, en kolay, en basit en pratik yöntemlerden biri ısı ya duyarlı hassas termal kameralar ve hassas dinleme cihazlarıdır. Bu cihazlar su kaçağı bulmada yanılma hata verme payı verme olasılığı %5 ila %10 arasındadır yani cok düşük oranlardadır. Su kaçağında ki en önemli problem su faturanızdaki inanılmaz artış ve kaçaklardan meydana gelen kabarma, çatlakla ve en önemlisi alt komşunuzun tavan ve duvarlarından akan su sızıntısıdır ve başınızın ağrıması için yeterlidir.

Bilinmeyen su sızıntılarını, su kaçağı tespit makinesi ve su kaçağı bulma ustaların tecrübesi ile birlikte tadilatı minimum seviyede tutarak çalışıyoruz. evinizde iş yerinizde su tesisat kaçak bulma hizmetini profesyonel anlamda dürüst çalışma prensibiyle veren su tesisatı kaçak tespiti firmasıyız.

Su Kaçağı Tespiti Nedir? Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? Su kaçağı için son teknolojide bir alt yapıya sahip firmayız.Gerekli su kaçağı testlerini anında yapar su kaçağının yerini bilgisayarlı sistem ile noktasal olarak tespit edip garantili olarak tamiratını yapmaktayız.

Bu sorun özellikle de tuvalet, banyo, mutfak gibi yoğun su kullanılan yerlerden olabileceği gibi duvar ve fayans arkalarındaki boru patlamalarından da oluşabilir…

Sizlere su borusu kaçağı burada demek hakikaten çok zor bir iştir. Aslında iki dudağımızın arasından çıkacak bir kelimedir fakat atık su gider boruları çok oyalayan ve ekiplerimizi yanıltmaya yönelik birçok etkeni içinde bulunduran bir borudur.

Su, önüne çıkan her ufak boşluktan geçebilir… Bu nedenle bazen farklı bir daireden sızan su üst komşunuzdan geliyormuş gibi görünebilir…
Bu durumda su kaçak kaynağı siz olmayabilirsiniz ve bu nedenle kırdırmadan önce tespit yaptırmak en doğru karardır.

Su kaçakları yapınızın duvar ve fayans aralarında kendini belli eden bir tesisat sorunudur. Su kaçakları yapıların sıcak, soğuk ve atık su giderlerinden kaynaklanabilmektedir. Su kaçağı surunu kendi dairenizden ve yahut üst ve ya yan komşunuzun tesisatından bile kaynaklanabilir… Suyun yolunu yaparak ilerlemesinden dolayı su kaçakları sizin ve ya komşunuzun dairesinde kendini belli edebilir.

Servisimiz adrese gittikten sonra ilk olarak temiz su tesisatı yani şebeke suyunda herhangi bir kaçak var mı yok mu kontrol eder.

Yapılan şebeke suyundaki kaçak su bulma kontrolleri su kaçak bulma dedektörü sayesinde daha hızlı ve noktasal olarak ortaya çıkar.

Şebeke suyundaki kontrol tesisata uygulanan basınç testi ile kendini belli eder. Temiz su tesisatında sıcak su ve soğuk su ayrımı yapılmaksızın tüm su borusu tesisatı kontrol edilir…
Daha sonra su kaçağının yeri bulunduktan sonra o noktayı müşterimizin talebine bağlı olarak kırıp gösteririz.

Çıkan arızaya göre fiyat verilerek tamiratı ve onarımı gelen ekibimiz aynı gün içerisinde gerçekleştirir. Su tesisat borularında çürüme meydana gelmiş ise onarımı bir sonraki güne sarkabilir… Su sızdıran bölgeyi tespit ettikten sonra boruda meydana gelen hasarı onarmak için en uygun çözüm borunun yenisi ile değiştirilmesidir,Borunun su kaçıran yeri tespit edildikten sonra bir veya iki seramik kırılı su kaçağı tamiri yapılır.!

Kırmadan su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma.

Kimyasal veya ilaç uygulamalarına en son çare olarak başvurmanızı öneririz. Plastik boruda kimyasal uygulama bulunamayan kaçaklar için uygulanır. Kimyasal uygulamanın ömrü az olduğu için bu çözüm şeklini firmamız tarafından önermiyoruz.

Ekiplerimiz temiz su tesisatında herhangi bir su kaçağına rastlamaz ise bir sonraki aşama atık su gider borularını kontrol etmek olur. Atık su gider boruları işin en zor kısmıdır. Boru görüntüleme kameraları ile contası sıyrılmış veya borularda kırık çatlak aramaya başlanır.

Evinizdeki nem, rutubet, duvarda su sızıntısı, seramiklerin üzerinde sararma, tavanda siyahlanma veya küflenme gibi problemin neden kaynaklandığını araştırmak ve su kaçağı tespiti için bize bir telefon açmanız yeterlidir.

Su kaçağı tespiti,

Su kaçağı tespiti fiyatları,

Su sızıntısı tamiri,

Su kaçağı nasıl bulunur,

Salorifer tesisatı kaçağı bulmak,

Su sızıntısı nasıl anlaşılır,

Duvardaki su kaçağı nasıl bulunur,

Su kaçağı tamiri nasıl yapılır,

Evde su kaçağı nasıl anlaşılır,

Kombi su kaçağı kimyasalı

Kombi su kaçağı bulmak

Kalorifer tesisatı kaçağı bulma

Doğalgaz kalorifer tesisatı kaçağı bulmak

Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti,

Kombi su kaçağı tamiri,

Su kaçağı Tespit etmek,

Kırmadan su kaçağı bulma,

Ku kaçağı bulma termal kamera,

Noktasal su kaçağı bulma,

Kameralı su kaçağı tespiti,

Robotla su kaçağı tespiti,

Su kaçağı bulmak,

Kırmadan su kaçağı tespiti,

Kameralı robotlu su kaçağı bulma,

Tesisat kaçağı bulma,

Pimaş kaçağı tespiti,

Pimaş  kaçağı bulma

Sıcak su tesisatı kaçak bulma,

Pis su tesisatı kaçağı tespiti.